تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


با صدور پیامی صورت گرفت:‌

با صدور پیامی صورت گرفت:‌


تبریک دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به مناسبت حضور حماسی ملت در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب دکتر حسن روحانی


دبیر خانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور پیامی ضمن گرامیداشت حماسه حضور ملت بزرگ و سرافراز ایران در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برای حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی،‌ به عنوان منتخب ملت آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حماسه پرشور دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران که ملت مسلمان و بزرگ ایران در 29 اردیبهشت 1396 آفرید، قطعاً برگ زرین دیگری به دفتر قطور مردم‌سالاری دینی برآمده از انقلاب اسلامی افزود.
ملت غیور ایران اسلامی روز جمعه 29 اردیبهشت‌ماه فارغ از همه دسته‌بندی‌های سیاسی، قومی و... پای صندوق رای رفت تا نشان دهد که همه اجزای این ملت در حقیقت اجرای یک حقیقت واحد و کلیتی ناگسستنی به نام ملت بزرگ و مسلمان ایران هستند.
ملت بزرگ ایران که به لطف پروردگار و به برکت خون پاک شهیدان در منطقه‌ای گرفتار آتش و خون در امنیت کامل زندگی می‌کند، با حضور پرشور خود در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران، به خوبی نشان داد که قدر این نعمت الهی را به خوبی می‌داند و هر دستی که به کیان این کشور قصد تعرض داشته باشد را قطع خواهد کرد.
اما آنچه که به این انتخابات جلوه زیبایی صدچندان می‌بخشد،‌ شعور انقلابی ملت ایران است که فارغ از هر انتخابی که در روز 29 اردیبهشت کرده‌اند، در مقابل قانون و آنچه که از آرای صندوق‌ها – که به رسم امانت در دست مجریان و ناظران است- به عنوان نتیجه نهایی اعلام شود،‌ فروتنانه سر تسلیم فرود آورده و این رفتار قانونمند قطعا مصداق فرمایش رهبر معظم انقلاب «مدظله العالی» است که ملت ایران و نظام اسلامی را برنده اصلی انتخابات خواندند.
هم اکنون که انتخابات پرشور و رقابت یک‌ماهه پیش از آن-که نماد بلوغ و شعور سیاسی ملت ایران است-  این ملت عزیز و سرافراز درفضایی کاملا آزاد و با درنظر گرفتن کلیه برنامه‌های نامزدهای منتخب، مجددا جناب آقای حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران انتخاب کرده است و ایشان برای چهار سال دیگر مجدداً ردای خدمت به این ملت بزرگ را بر تن کرده‌اند، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن عرض تبریک به محضر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای «مدظله‌العالی» و رئیس‌جمهوری منتخب جناب حجت‌الاسلام‌ و المسلمین آقای دکتر حسن روحانی، توفیقات روزافزون ایشان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستار است.
كد خبر:40016
منبع خبر:دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی
تاريخ خبر:1396/03/01